Τετάρτη 25 Μαρτίου 2015

Παράπονα από το Καλοχώρι για τη διαιτησία ενόψει ΠΑΟΚ Κωσταραζίου.

To σχόλιο του ΠΑΟ Καλλοχωρίου στη σελίδα της ομάδας στο Facebook για τον  αγώνα κόντρα στη Δόξα Κορησού.

''Οδυνηρή ήττα για την ομάδα μας στον εκτός έδρας αγώνα που έγινε το Σάββατο στους Αμπελόκηπους με την τοπική Δόξα με σκόρ 2-1,ακόμα ένα χαμένο πέναλτι για φέτος(το τέταρτο!!!) και μια πολύ καλή εμφάνιση στο σύνολο, ένα όμως κακό δεκάλεπτο και δύο φθηνά γκόλ έφταναν για να έρθει η ήττα.

Η διαιτησία απαράδεκτη, έπρεπε να δείξει κόκκινη κάρτα στο πρώτο ημίχρονο σε εσκεμμένο αντιαθλητικό χτύπημα του Μαρκόπουλου πάνω στον Σαββιδη Κώστα, εκεί ούτε ο βοηθός Ρόντσης(ως συνήθως) αλλά ούτε ο διαιτητής Παπαγιάννης είπαν κάτι για κόκκινη,στο δεύτερο ημίχρονο ο Μαρκόπουλος βρίζει ποδοσφαιριστή μας και ο βοηθός Τζιμόπουλος το λέει στον διαιτητή...ο διαιτητής αφήνει να τον κάνουν αλλαγή χωρίς να του δείξει κάρτα!!!!

Και το κορυφαίο,απάντηση βοηθού στην ερώτηση γιατί κράτησε μόνο τρία λεπτά καθυστερήσεις,ενώ είχαμε πολλές διακοπές λόγω τραυματισμών...<<οι έξι αλλαγές είναι δύο λεπτά καθυστέρηση και κοιτάτε τα χάλια σας που δεν μπορείτε να βάλετε πέναλτι!!!>>Μαντέψτε ποιος βοηθός το είπε????''

H ομάδα του Καλοχωρίου υποδέχεται το ερχόμενο Σάββατο τον ΠΑΟΚ Κωσταραζίου για την 21η αγωνιστική της Α' Κατηγορίας.